0
Як зробити сайт. Переваги CMS WordPress.

Як зробити сайт. Переваги CMS WordPress.

Створення веб-сайту з нуля іноді може здатися непосильним завданням, особливо для новачків. Але чи так це насправді? Звичайно, зробити найпростіший сайт під силу навіть любителям, але все не так просто, як здається на перший погляд. Щоб створити власний веб-сайт, перше, що вам потрібно знати, це базові мови програмування HTML і CSS. Далі, щоб створити чудову анімацію та додаткові функції на своєму веб-сайті, вам потрібно вивчити JavaScript. Вам доведеться переглянути багато відеокурсів і, можливо, навіть записатися на курс програмування.

Є інший варіант: створити сайт на платформі WordPress CMS, але вам все одно потрібно вивчити дві основні мови ​HTML і CSS і основи мови PHP. Крім того, варто дослідити функціональність CMS і плагінів, які в ній використовуються. Все це забирає напругу, час і гроші (що стосується занять).

Чому варто вибрати WordPress? Ця платформа CMS є найпотужнішою серед інших CMS, і більшість веб-сайтів (понад 60%) створено за допомогою цієї системи.

Перевагами WordPress є:

  • Працює швидко і займає мало місця
  • Має безліч шаблонів
  • Він має вбудовані функції, які вимагають додаткового налаштування в інших CMS, наприклад, коментарі з дуже широкими можливостями.
  • Передайте теги (теги) з китайської на латинську, щоб пошукові системи за посиланнями правильно обмінювалися тегами (наприклад, посиланнями) для проіндексованих сторінок.
  • У WordPress відповідний пункт меню автоматично додається після створення нового повідомлення у відповідному розділі.
  • Розкрутити сайт в таких пошукових системах як Google і Yandex не складно.
  • Звичайно, є також дуже зручна сторінка адміністрування сайту.

Інші переваги цієї платформи CMS включають легке налаштування віджетів (блоків), меню, вбудований редактор HTML-сторінок, створення рекламних блоків і меню простим переміщенням їх у потрібне місце за допомогою миші, автоматичне оновлення всіх плагінів, тема WordPress сама система.

Також зауважте: на WordPress ви можете самостійно створити сайт безкоштовно, що допомагає відрізняти платформу від інших. Але якщо ви хочете, щоб ваш сайт мав додатковий функціонал і був правильно налаштований і оптимізований, якщо у вас немає часу на вивчення мови програмування, то, звичайно, краще довірити розробку і дизайн сайту фахівцям.

Ціна на сайт

Він може коливатися від 500 доларів до кількох тисяч доларів. Однак не бійтеся ціни, тому що якщо у вас є бізнес-сайт, він продовжуватиме отримувати багато клієнтів, а якщо це для розваги, ви все ще можете заробляти гроші на трафіку та рекламі.

Варто сказати, від чого залежать ціни на сайті. По-перше, з точки зору його складності: чим простіше технічно сайт, тим він буде дешевшим. По-друге, його дизайн. Вартість дизайну деяких веб-сайтів становить понад 80% від загальної вартості. Як правило, це дизайн, який переходить від значка кнопки до логотипу. Однак чим унікальніший дизайн, тим кращий рейтинг вашої веб-власності в пошукових системах. Важливу роль у ціні відіграють і особливості веб-ресурсу.

Особливу увагу слід приділити тексту. Для того, щоб ваш сайт був на вершині пошукових систем, вам знадобиться унікальний текст, і якщо ви хочете розмістити на своєму сайті якісний текст заголовка та текст сторінки, вам слід найняти когось, хто пройшов спеціальну підготовку. Це окрема стаття витрат. Ціна сайту залежить від інших не менш важливих факторів. Наприклад, кваліфікація комісара, SEO оптимізація, кількість сторінок на сайті тощо.

Ми сподіваємося, що ці знання допоможуть вам легко, швидко та без проблем створити свій перший веб-сайт.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.