0

Дизайн унікального сайту передбачає створення прототипу сайту зі складною багаторівневою структурою та індивідуальним інтерфейсом. Якщо вам необхідно створити макет для таких проектів, як високонавантажений ресурс, маркетплейс, онлайн-сервіс з функціями бази даних чи будь-який інший IT-стартап, ми готові запропонувати найкраще рішення. Перед проектуванням макету ми проводимо комплексний аналіз, визначаємо основний фокус інтересів аудиторії та враховуємо всі особливості конкретного проекту для створення максимально ефективного прототипу.

Створюємо сучасний UI/UX дизайн з необмеженими технічними можливостями для унікальних проектів. Будь-яка ідея буде реалізована у прототипі зі зручним інтерфейсом, адаптивною версткою та зрозумілою навігації. Незалежно від складності, ми розробляємо стильний і комфортний у користуванні вебсайт, який дасть змогу взаємодіяти з сервісом на інтуїтивному рівні.

Що ми готуємо

Дизайн для корпоративного сайту
Розробка рішень для корпоративного сайту передбачає створення прототипів різних за цільовим призначенням розділів: це можуть бути презентаційні матеріали для партнерів, важлива інформація для клієнтів, сторінки внутрішньої системи сайту для авторизованих користувачів тощо. При розробці такого прототипу важливо враховувати особливості подання інформації для кожної з груп аудиторій та дотримання єдиного корпоративного стилю.

Дизайн для лендінг пейдж
Створення макету лендінгу — це розробка прототипу для односторінкового сайту. Дизайн для landing page служить для основної цілі сайту — продажу товару, або лідогенерації. Ми розробляємо максимально зручний і простий для користувача веб-дизайн, який перш за все привертає увагу до продукту/бренду і спонукає користувача до здійснення цільової дії.

Дизайн для веб-каталогу
Веб-каталог допомагає користувачеві з легкістю знайти необхідний товар, ознайомитися з його характеристиками, порівняти з іншими пропозиціями на сайті та прийняти рішення про покупку. Наші дизайнери створюють прототипи для веб-каталогів будь-якої складності та масштабів, використовуючи інструменти зручного пошуку з інтуїтивним інтерфейсом.

Дизайн сайту-візитки
Сайт-візитка створюється з ціллю презентації компанії та її послуг. Мета ресурсу презентувати себе як лідера галузі і вразити потенційного кліента. Привабливий, зручний та приємний у використанні сайт-візитка — основа успіху просування компанії в Інтернеті. Ми створюємо Web дизайн сайтів на основі аналізу вподобань аудиторії.

Дизайн для інтернет-магазину
Оригінальний UI/UX для інтернет-магазину розробляється з урахуванням специфічних потреб торгових компаній різних сегментів. Ми аналізуємо товарну групу, конкурентів і створюємо унікальне дизайнерське рішення, що стимулюватиме ріст обсягів продажів. Дизайнери розробляють прототип з унікальним стилем, зручним інтерфейсом та додатковими можливостями пошуку та огляду товарів.

Верстка дизайну
Верстка сайтів UI/UX застосовується для перетворення прототипу на веб-сторінку з допомогою таких мов програмування, як HTML, CSS і JavaScript. Ми пропонуємо верстку всіх типів сайтів, створених нашими чи сторонніми виконавцями. Застосовуємо передові технології адаптивної верстки для якісного відображення сайту на будь-яких екранах і браузерах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

50+ смачних проектів, якими ми пишаємося!
2+ років на ринку інформаційних технологій
15 фахівців в нашій команді!
100 % задоволених клієнтів

Етапи реалізації верстки проекту

Аналіз макетів

Всі файли передаємо на тестування. Аналізуємо технічні особливості, правильність структури та кроссбраузерні властивості макету. Якщо в файлах виявлені недоліки, наші фахівці надають рекомендації для досягнення необхідного результату.

Верстка
Складаємо технічне завдання, затверджуємо список вимог і необхідних робіт для впровадження дизайну. Розраховуємо вартість роботи і підписуємо договір. Передаємо ТЗ у розробку верстальщику.

Тестування

Тестуємо перший варіант на предмет адаптивностиі, коректного відображення веб-сайту та роботи елементів дизайну на різних пристроях. Висилаємо перший варіант клієнту, якщо необхідно, вносимо правки.

Затвердження
Перевіряємо готові роботи на відповідність заявленим в ТЗ вимогам і стандартам. Якщо необхідно, допрацьовуємо сайт. Клієнт затверджує фактом оплати згідно з прописаними умовами в договорі.

Здача шаблону
Передаємо замовнику всі файли з кодом та технічну документацію. Після того, як прототип зверстаний, його необхідн запрограмувати - для реалізації всх функцій та створення внутрішньої системи керування.

Замовити сайт під ключ

    Написати нам