0

Зараз майже всі сайти, створені на основі Tilda, перестали працювати в Україні.
Ми допоможемо Вам перенести Ваш сайт з російського конструктора Tilda.

Перенесення сайту з Tilda на WordPress дозволить вашому проекту «вдихнути» ковток свіжого повітря та почати справді розвиватися!

Ми побудували та неодноразово перевірили на практиці механізм міграціі з Тільди на WordPress, та готові надати кваліфіковану послугу з переносу вашого сайту.

Плюси перенесення сайту з Tilda на WordPress

№ 1
Можливість гнучкіше працювати зі структурою сайту. Ви зможете додавати необмежену кількість сторінок, категорій та міток. Все це дуже просто виводиться у меню.

№ 2
Перехід із конструктора Тільда на CMS WordPress дозволяє більш щільно опрацьовувати контент сайту. Це насамперед редагування текстів, вставка різноманітних шорткодів, картинок та відео

№ 3
Ви отримуєте навіть без плагінів та розширень можливість впливати на СЕО-просування сайту. Прописувати метатеги, атрибути та інші потрібні речі. Зрештою,зробити карту сайту.

№ 4
Незалежний хостинг. На Тільді, у вас ніколи не буде повного контролю. А ще це можливість роботи з такими найважливішими речами, як файли robots.txt і .htaccess. З Вордпрес - це не проблема.

№ 5
WordPress на відміну від Tilda, за допомогою плагінів дозволяє працювати з мета-тегами та alt-атрибутами, які критично важливі для СЕО. Якщо ви не можете вставляти заголовки, описи, мікророзмітки – сьогодні про вас ніхто не дізнається. Google не виводить такі сайти в пошуку в ТОПі.

№ 6
Значна економія коштів. Немає щомісячкої/річної абонплати. Також значно зменьшуються витрати на контекстну рекламу та рекламу в соціальних мережах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

50+ смачних проектів, якими ми пишаємося!
2+ років на ринку інформаційних технологій
15 фахівців в нашій команді!
100 % задоволених клієнтів

Що можна зробити в цій ситуації

Якщо у вас статичний сайт

Це стосується лендінгів, до прикладу. Можна експортувати код сайту та завантажити його на інший хостинг (даний сайт не можна буде адмініструвати через зручну адміністративну панель, так як ми обходимо сам сервіс Тільди).

Якщо у вас динамічний сайт
Цо стосується сайтів типу інтернет-магазину. Тут також можливий варіант з експортом, проте якість і зручність роботи значно знизиться.

Час для нового сайту

Ми розробляємо сайти на безпечній та надійній платформі WordPress, тому можемо створити вам новий сайт за найоптимальнішою ціною.

Що ми робимо при перенесенні сайту з Тільда на Вордпрес?
Насамперед, ми робимо повні резервні копії. Потім ми погоджуємо дизайн нового сайту. Фактично, у вас буде новий сайт на Вордпрес замість Тільда. Після цього, ми створюємо карту сайту з тоною відповідністю урл-адрес старого сайту. Робимо викачування контенту посторінково. Створюємо в точній відповідності структуру сайту, що був у Tilda на WordPress.

Після цього ми експортуємо контент посторінково відповідно до того, що було на старому сайті. Зрештою, ми проводимо оптимізацію нового сайту. Далі ви можете підключати будь-який потрібний вам функціонал, модулі, мультимовність тощо.

Перенесення сайту з Тільди на WordPress

  Написати нам

  ПОЧНЕМО ГОТУВАТИ? =)

  Хочете мати смачний та професійний проект? Давайте поговоримо про це!

  info@сreative-kitchen.com.ua

  Or

  +380 68 241 13 42