0
Що таке веб дизайн

Що таке веб дизайн

Зовнішній вигляд сайту так само важливий, як і його зміст. Таким чином, вам не доведеться витрачати час або гроші на розробку професійного та якісного дизайну сайту. Мережеві ресурси – це обличчя компанії, якщо вона буде зроблена неправильно, вона не тільки не залучить клієнтів, але й може відлякати їх.

Що потрібно для веб дизайну сайту?

По-перше, компетентні спеціалісти. Не варто довіряти розробку та створення дизайну свого сайту найкращим веб-дизайнерам. Розглянемо кілька варіантів для виконавців: IT-компанії та фрілансери. Зверніть особливу увагу на їхні портфоліо та почитайте відгуки інших клієнтів. Це порада замовникам, а тепер і виконавцям – вчіться та постійно поглиблюйте свої знання у сфері дизайну, стежте за новими трендами. По-друге, ретельно продумайте, що саме має бути на сайті, аж до деталей: які кольори, які іконки, анімація, як виглядає логотип.

Як придумати дизайн сайту?

У більшості випадків це лише на розсуд експертів, які знають Photoshop та інші графічні редактори. Почуття стилю настільки ж важливе при створенні веб-сайту, як і здатність креативно мислити та швидко генерувати ідеї. Щоб отримати відповідь на запитання «Як створити веб-сайт?», просто прочитайте кілька наступних параграфів цієї статті.

Перш ніж створити основну ідею майбутнього сайту, слід чітко визначити його тематику, цільову аудиторію та інші, на перший погляд, не найважливіші деталі. Але вже на етапі створення ресурсів ці деталі значно полегшать завдання. По-друге, потрібно ретельно продумувати колірні рішення веб-ресурсів. Не рекомендується використовувати занадто яскраві кольори і помітні малюнки для фону. Найкраще вибирати спокійний світлий або темний колір, а для тексту вибрати більш яскравий колір. Так текст на сторінці «зіграє» на контрасті. Обов’язково покажіть на папері або в редакторі схему, де на сторінці будуть всі деталі: капелюхи, меню, логотипи, роздягання. Щоб переконатися, що все виглядає саме так, як ви задумали і як хотів би бачити клієнт, покажіть схему у вигляді ескізу, наприклад, в тому ж Photoshop.

Як зробити дизайн сайту?

Як і будь-який інший процес розробки веб-ресурсу, розробка дизайну сайту має кілька етапів:

  • Ми шукаємо інші ресурси на схожу тематику. Вам не потрібно все копіювати на картинку. Але ви можете перевірити цікаві функції.
  • Намалюйте на аркуші паперу макет майбутньої ділянки. Схематично розташуйте всі розділи, меню, шапки, логотипи. Це допоможе вам все розібратися в складній ситуації, щось змінити і виправити.
  • Пишіть все в графічному редакторі. У більшості випадків веб-дизайнери використовують Photoshop для створення інтернет-ресурсів.
  • Запустіть сайт у тестовому режимі та виправте помилки.

Створення веб сайту – досить трудомісткий процес. Одна тільки верстка займає від кількох днів до кількох тижнів. А всі попередні етапи – не менше витратні за часом виконання.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published.