0
Етапи розробки веб сайту

Етапи розробки веб сайту

Майже кожному колись у житті доводилося стикатися зі створенням веб-сайтів. Деякі люди створюють веб-сайти для розваги, інші створюють веб-сайти для власних бізнес-потреб, а для деяких робота приносить задоволення.

Ми – веб-студія «Creative Kitchen» – це група людей, які люблять те, що вони роблять, і це безперечно приносить їм радість і задоволення. Наша веб-студія була заснована у Львові в 2019 році і з того часу ми успішно реалізували більше 50 інтернет-проектів – від сайтів-візиток до інтернет-магазинів і бізнес-порталів. У нашій веб-студії Ви завжди отримаєте кваліфіковану допомогу в усіх сферах Інтернету: від створення макету сайту до його просування та SEO оптимізації.

Як професіонали, ми повинні точно розповісти вам весь процес створення сайту від ідеї до просування. Для початку давайте розберемося з принциповою метою створення сайту. Веб-ресурси створюються в першу чергу для демонстрації проектів (у випадку комерційних сайтів) і отримання від них прибутку.

Першим етапом створення сайту

можна вважати генерацію ідеї. Ми працюємо з клієнтами, щоб визначити тематику сайту, обговорюючи ринкову нішу (наприклад, бізнес, фінанси, медицина тощо). На цьому етапі також враховуємо, як сайт виглядає зовні: кількість сторінок, кнопки, навігація. Ми індивідуально обговорюємо дизайнерські рішення — колірні палітри, анімацію, стилі веб-сайтів тощо.

Другим етапом створення вебсайту

є підготовка прототипу (макету). Прототип сайту натякає на оригінальне графічне зображення зразкового розташування всіх елементів майбутнього ресурсу. До них відносяться меню, кнопки, банери, форми входу та все, що видно на веб-сайті. Макет сайту потрібен для того, щоб і замовники, і виконавці могли бачити загальний вигляд і при необхідності вносити зміни, переміщення і т.д. Існує кілька видів прототипів:

  • Статичне – загальне зображення, що показує загальний вигляд і положення сторінки.
  • Динамічний – дозволяє точно бачити, як буде працювати сайт. Цей тип макета дозволяє натискати кнопки, відкривати розділи та гортати сторінки.

Третій етап – створення дизайну

веб проекту. Спочатку визначаємо стиль сайту. Наприклад, зараз дуже популярні геометричні стилі. Em характеризується простотою та зручністю, а головним козирем цього стилю є те, що він не відволікає користувачів від функціональності та контенту самого сайту. Шрифти мають величезний вплив на успіх веб-сайту у світі дизайну. Шрифти мають бути читабельними: належного розміру, кольору, стилю шрифту, зручних для ока інтервалів тощо. Ніхто не затримується на веб-сайті, де не може отримати повну інформацію лише тому, що текст нерозбірливий.

Останнім етапом розробки веб ресурсу

йде саме створення сайту – «пожвавлення» всього того, що було задумано і створено на перших трьох етапах. Тут і відбувається верстка – переклад «картинок» сайту в html-код. Якщо все зроблено правильно, сайт буде працювати однаково успішно у всіх браузерах. Цей етап завершується заповненням сайту вмістом і проведенням остаточного тестування сайту, щоб переконатися, що все працює так, як потрібно нашому клієнту. Тепер ви знаєте, як ми можемо створити для вас сайт. Тож чекаємо на вас в найсмачнішій веб-студії «Creative Kitchen», щоб разом створити успішний ресурс

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published.